Інноватика і ми


Педагогічні новації : електронні журнали і щоденники у освітньому процесі

В умовах дистанційного навчання  активно впроваджують  використання електронного учнівського щоденника та класного журналу платформи Atoms, що має гриф Міністерства освіти і науки України. 

“Рухатися в ногу з часом” – основний педагогічний принцип нашого закладу. Цього  вимагає сучасне мислення  учасників освітнього процесу. Батьки часто ставлять запитання, чи можна створити групу, де б відображалися домашні завдання та оцінки, адже не кожна дитина старанно веде записи в щоденнику. Контролювати успішність дитини цілодобово  немає можливості. Ми врахували запити батьків. Завершено реєстрацію педагогів, учнів  та батьків для роботи системи. 95% учасників освітнього процесу уже отримують щоденну інформацію про успішність.

Система адаптована під мобільний телефон.

Працювати та навчатися за допомогою цієї платформи – швидко, доступно, зручно!

  Система «ATOMS» - інтерактивна система організації навчального процесу та побудови інтерактивної комунікації між адміністрацією, вчителями, батьками та учнями.Функціональні можливості 

- побудована за принципом єдиної електронної бази для навчального закладу, із різними правами доступу різних користувачів (адміністраторів, вчителів, учнів, батьків).

- доступ до системи можливий як через веб-інтерфейс (з сайту) так і через спеціальний мобільний додаток.

- дозволяє вести електронні журнали успішності і відвідуваності, розклад занять, навчальні програми, задавати домашні завдання. 
  

Доступ до даних:

- Вчителі мають доступ до даних про усіх учнів;

- Батьки лише про своїх дітей;

- Учні лише про себе.   Вимоги до спеціальних знань користувачами (наприклад батьків) відсутні, тому, що система побудована максимально інтуїтивно зрозуміло, умовно кажучи за принципом анкети.


https://mon.gov.ua/ua
http://testportal.gov.ua/
https://vintest.org.ua/
https://disted.edu.vn.ua/
http://mkur.osv.org.ua/
http://mkrmk.at.ua/

https://oko24.net
ШКОЛА У СМАРТФОНІ
Comments