Мандрівка по хімічних елементах та речовинах

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 02:45 Сайт Школа - ліцей №1

Ліцеїсти 7 класу тільки восени розпочали мандрівку по хімічних елементах та речовинах. Їхня наполеглевість, безпосередність, активність і креатив дають свої результати. Підтвердженням слугують творчі роботи про кисень (демонструвались у відео про хімічний кабінет). А під час тижня хімії наші семикласники сміливо і майстерно презентували відомі домашні речовини на відеоуроці "селфі з речовиною". Весело і цікаво змагались у хімічному карооке. СЕМИКЛАСНИКИ , ви - супер!!!

"Земля - наш спільний дім"

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 02:43 Сайт Школа - ліцей №1

Вивчення основ здоров'я покликане дати знання і навички безпечної та відповідальної життєдіяльності. А враховуючи, що 20% впливу на здоров'я має довкілля, на відеоуроці у 5а відбулись обговорення презентації "Земля - наш спільний дім" (технологією сторітелінг), анімації "хлопчик і Земля" . Логічним закінченням уроку став міні - квест "Сортуй". Як швидко діти знайшли по п'ять речей, від котрих залишаються відходи і тут же зорієнтуватись до якого кольру сміттєвого контейнера треба викинути ті відходи! Такого завзяття, небайдужості до екологічних проблем, впевнених думок, прикладів сортування відходів, які показали п'ятикласники, можна тільки бажати нам всім. Так тримати 5А !12 квітня відзначається Міжнародний день авіації та космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос.

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 02:38 Сайт Школа - ліцей №1

Саме цього дня, 60 років тому, далекого 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін вперше в світі здійснив орбітальний обліт планети Земля. На цьому освоєння космосу не зупинилося: були виходи у відкритий космічний простір і політ на Місяць, а зараз ведеться активне дослідження Марса.
Про ці факти і багато інших говорили ліцеїсти на уроках фізики.
Були підготовлені презентації «Перший космонавт незалежної України», «Жінки космонавти», «Україна – космічна держава». Із задоволенням учні відгадували «Космічну вікторину», читали вірші про космос, переглядали відео «Планети Сонячної системи», «Далекий і близький космос».
Вчителька астрономії та фізики -
Надія Цимбалішина
.


Міжнародний день дитячої книги

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 02:21 Сайт Школа - ліцей №1

З нагоди свята у бібліотеці школи-ліцею організовано цикл літературних поличок. Жвавий інтерес у читачів викликали виставки "Країна чудес", "Скринька казок", на яких представлені твори сучасних дитячих українських та зарубіжних письменників.
З метою заохочення учнів до читання, виховання любові до книги шкільним бібліотекарем, Кушнір Алло Іванівною, для учнів 1-2-х класів було проведено "Солодку вікторину". З великим задоволенням діти мандрували казками, пригадували їхні назви та імена казкових героїв, отримуючи за правильну відповідь солодкий приз.

Здоров'я - найцінніший скарб людини.

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 02:16 Сайт Школа - ліцей №1

Здоров'я потрібно берегти змалку, турбуватися про себе та своїх рідних, вести здоровий спосіб життя. Тому, учні 5-Б класу на онлайн тренігну активно обговорювали це питання та з'ясовували для себе правила, які допомагають підтримувати організм людини в здоровому стані та фактори, що впливають на формування здоров'я. Також намалювали цікаві малюнки на тему: “Здоров'я - найцінніший скарб людини”.
Практичний психолог: Мойсєєва Л.В.

МОЛОДЦІ!

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 02:05 Сайт Школа - ліцей №1

Відбулось нагородження переможців та лауреатів конкурсу читців, який відбувся в березні.
Щасливих ліцеїстів віншували статуетками та медалями, відмітивши їх талант та креативність.

Веселі перерви :)

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 01:59 Сайт Школа - ліцей №1   [ оновлено 15 квіт. 2021 р., 01:59 ]

    Класно коли діти ходять до школи не тільки навчатися, а й весело проводити час на перервах! Учні залюбки грають в настільні ігри, які розвивають логіку, спритність, концентрацію, розслабляють та згуртовують колектив.Всесвітній день поширення інформації про аутизм

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 01:50 Сайт Школа - ліцей №1

2 квітня люди по всьому світу одягають блакитне, адже саме в цей день відзначається Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Цей день не залишився без уваги і в нашому містечку. З метою розповсюдження інформації та підтримки дітей і батьків учні 8- Б класу організовано взяли участь у флешмобі присвяченому цьому дню.

«У світі казок»

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 01:47 Сайт Школа - ліцей №1

Сьогодні, до Міжнародного дня дитячої книги, педагогом-організатором школи-ліцей Нагорняк Н.І., було проведено вікторину «У світі казок» для 3-го та 4-тих класів. Діти показали себе справжніми знавцями казок, які багато читають. Учні отримали масу позитивних емоцій та подарували нам свої щирі, красиві посмішки, як подяку за проведену вікторину.


Їдальня в ліцеї - одне з найвідвідуваніших місць в закладі.

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 00:19 Сайт Школа - ліцей №1

Саме тут учні не тільки їдять, а й спілкуються, відпочивають, тому у їдальні ліцею завжди панує гарна атмосфера, комфорт та надзвичайно смачна їжа. Сьогодні заслужену увагу приділимо колективу харчоблоку, який щоденно готує 410-430 порцій їжі.
Валентина Бричанська
, ідейний натхненник, здійснює постійний контроль за умовами зберігання продуктів харчування, технологією приготування страв та дотримання норм харчування;
Оля Войцихівська
, найсмачніші страви з м‘яса, робота з пароконвектоматом; Сердечна Галина Петрівна, улюблені та надзвичайно смачні перші та другі страви; Куриця Ніна Петрівна, ароматні та смачні компоти і чаї, робота з професійною посудомийною машиною.
Команда перебуває в постійному професійному розвитку та щодня з посмішкою зустрічає учнів ліцею!

1-10 of 80

Comments