ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО Завдання на 10 тиждень Намалювати малюнок за власним задумом. Завдання на 9 тиждень Тема . "Мої літні канікули"
--Які основні ознаки літа? --Чим можна займатися влітку? --Що може бути небезпечного влітку? --Які правила поведінки під час грози? --Чи є якісь прикмети, за якими можна визначити, що наближається гроза? --Які місяці літні, як вони називаються і чому? 2.Переглянути відео про ознаки літа. 3.Відгадайте загадки Загадки Сонце пече, липа цвіте, ***** Що за дерево, чий цвіт ***** Влітку – дітям насолода ***** Серед літа, мов пір’їнки, ***** Не гіркий і не солоний, ***** Соком діжечка налилась,
4.Переглянути мультик про літо. 5.Практична робота : намалювати малюнок „ Мої літні канікули” Завдання на 8 тиждень Тема. Поняття про оформлення вітрин як один з різновидів прикладного мистецтва Практична робота. Вітрини магазинів.
Завдання на 7 тиждень Тема. Різноманітність форм металевих виробів. Поняття про ковальське та лихварське митецтво. Практична робота. « Металеве мережива міта ( села) 1.Переглянути відео. 2.Перелянути майстер -клас з ковальства. 3.Переглянути послідовність виконання робіт з металу. 4.Практична робота. Намалювати малюнок. Завдання на 6 тиждень Тема. Розширення уявлень про роботу художника-дизайнера . Практична робота « Чарівні ліхтарики». 1. Для початку трішки історії. Ліхтар на рос. фонарь, грец. Phanarion, від phanos – світоч, факел. І справді в давнину вулиці освітлювались факелами, закріпленими на стінах будинків. Але тільки на свята. Перші спроби використовувати штучне освітлення на вулицях міст відносять до початку XV століття. В 1417 році лондонський мер Генрі Бартон розпорядився вивішувати ліхтарі зимовими вечорами, щоб розсіяти непроглядну пітьму у британській столиці. На початку XVI століття жителів Парижу зобов’язали тримати світильники біля вікон, які виходять на вулицю. За часів Людовіка XІV столицю Франції наповнили багато чисельні ліхтарі. «Король-сонце» видав спеціальний указ про вуличне освітлення в 1667 році. За легендою, саме через це, царювання Людовіка назвали блискучим. Спочатку ліхтарі були тільки масляні, але з часом з’явилися спиртові, керосинові і газові ліхтарі. Світили вони тускло , іноді зовсім не горіли. В 1873 році на Одеській вулиці в Петербурзі вперше в світі запалився електричний ліхтар, який був створений винахідником Олександром Лодигіним. Саме на цьому місці відкрився музей ліхтарів під відкритим небом і було встановлено пам’ятник ліхтарнику. 2.Метод «Порівняльна характеристика»
- Ми з вами бачимо багато ліхтарів Чим вони відрізняються?
- У кожного з них своя форма, «особливий одяг». І це не дивно, тому що вигадав і прикрасив ними місто художник. 3.Практична робота -Кожен із вас сьогодні перетвориться в художника-дизайнера. Вашим завданням буде створення ескізу ліхтаря. Намагайтесь знайти власний образ ліхтаря . Визначтесь, він освітлює під’їзд театру, будинку, вулиці, алею у парку чи старовинний казковий замок. Працювати будемо групами: 1 група –малює аквареллю, 2 – ручками, 3 – тушшю. 4.Пальчикова гімнастика ЛІХТАРИКИ По черзі стискати та розтискати пальці рук на рахунок “раз- два”. На “раз”: пальці правої руки випрямлені, пальці лівої руки стиснуті. На “два”: пальці лівої руки випрямлені, пальці правої руки стиснуті. Спочатку виконувати вправу повільно, потім прискорювати темп. Вправу спочатку можна виконувати на рахунок, а потім рядками, що промовляються ритмічно, супроводжуючи рухи: Вже стемніло на дворі, Засвітились ліхтарі. Хай ліхтарики горять, Підуть дітлахи гулять. 5.Етапи створення малюнка. • визначтесь із розташуванням малюнка на папері; • оберіть ту геометричну фігуру, якій найбільше відповідає форма вашого майбутнього ліхтаря; • легким штрихами позначте контури фігури; • промалюйте деталі; • додайте дрібні елементи оздоблення; • при потребі розфарбуйте .
6.Виконання практичної роботи учнями . Завдання на 5 тиждень Тема. Зв’язок архітектури з природним середовищем. Практична робота. « Садки цвітуть».
Завдання на 4 тиждень Тема. Особливості архітектури рідного селища.
https://www.facebook.com/253913378681376/videos/612192835946876/
Завдання на 3 тиждень Тема. Особливості природного середовища рідного краю. Практична робота. « Неначе писанка село»
Завдання на 2 тиждень Тема. Особливості природного середовища рідного селища Практична робота « Мій рідний край»
Завдання на 1 тиждень
|