Новини

«Сучасний вчитель очима дітей»


З 14.03 по 23.03 в ліцеї №1 відбувся конкурс дитячих малюнків «Сучасний вчитель очима дітей».

Ліцеїсти представили своє оригінальне і водночас цікаве бачення сучасного вчителя. На думку дітей, це має бути цікава, добра, кмітлива, турботлива та модна людина, яка володіє різними сучасними гаджетами.

Організаторами конкурсу є освітній хаб «NotBox» та Кафедра педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами ВДПУ ім. М. Коцюбинського
Учні 6-А класу зробили добру справу під назвою «Відкуси шматочок щастя»


Цим рганізатори хотіли підняти настрій ліцеїстам та вчителям та подарувати їм корисний продуктВрятуймо Мовоньку від злого чаклуна Лихослова

Захоплююча вікторина, пізнавальний диктант, командні змагання , театралізація фразеологізмів  , святковий випуск газети "Мова- наша сила" , пошук скарбів рідного слова стали сходинками для визначення переможців-знавців рідної мови

Учні 4-А класу

Міжнародний день рідної мови

Учні 5-Б класу на уроці створювали хмаринки слів-епітетів про нашу рідну, милозвучну, українську мову 
Поспішайте робити добро!

Доброта і милосердя – це прояв всього хорошого, що є в кожній людині і зароджується в кожному з нас ще з ранніх років життя.

Поспішайте творити добро

Учні 1-А класу

Флешмоб на підтримку тризуба, малого герба України

Учні 4-А класу шукали в приміщені предмети з зображенням Герба України

День Героїв Небесної Сотні


20 лютого 2023 року, на запрошення адміністрації ЗЗСО Ліцей №1 смт Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області, для старшокласників було проведено інформаційно-просвітницьку бесіду до Дня Героїв Небесної сотні.

Співробітник УІНП Олексій Серветнік зазнайомив учнів з передумовами, основними етапами Революції Гідності, розстрілами Небесної сотні, меморіалізацію пам'яті про загиблих Героїв та подій Революції.

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

#Небесна_сотня_перші_Герої_російсько_української_війни


Як в тебе з інтуіцією та логікою?

Бо якщо добре, то в нас для тебе є дещо цікаве! 

Потренуй свій мозок, відгадай загадку

P.S.S. Брати участь можуть як діти, так і дорослі

Тримаємо освітній фронт в укритті

Вентиляцію встановлено

За підтримки благодійного Фонд "МХП-Громаді" в ліцеї реалізовано проєкт «Якісна вентиляція - здоровий мікроклімат в укритті» в рамках п’ятирічної соціальної програми «Час діяти, Україно!».

67 869 грн вклад фонду та 29 483 грн співфінансування Мурованокуриловецької ТГ.

Це сучасний метод забезпечення постійного та ефективного перебігу чистого повітря в укритті, який зберігає здоров’я учнів під час повітряних тривог. 20 січня з представником фонду, менеджером із соціальних проектів БО БФ «МХП - Громаді» Оксаною Гоменюк було випробувано обладнання в дії, що значно покращило якість повітря для 390 учнів ліцею, які на той час перебували в бомбосховищі під час повітряної тривоги.

А вже після Перемоги у війні система вентиляції дозволить обладнати ці підвальні приміщення під потреби нашого ліцею: спортивні зали, ігрові кімнати, танцювальну студію.

Цьому проєкту сприяла народний депутат України Лариса Білозір, яка завжди допомагає нашій громаді в реалізації цікавих, сучасних та вкрай необхідних проєктів.

#ЧасДіятиУкраїно! #Нашдепутатвдії


Фотовиставка «Україна - це ми!»

Саме в єдності дій та соборності душ ми є величною державою!

З Днем соборності України!


Заболотчук Влад, учень 3-А класу

Зичимо незламної волі, твердого духу та миру всім нам! Згуртовуючись разом на вимогу сьогоденних викликів, 

ми плекаємо щасливе та успішне майбутнє 

нашої української держави!

З Днем соборності України!

Учні 1-А класу

Фотовиставка «Україна - це ми!»

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Нашим славним українським воїнам бажаємо терпіння, наснаги, витримки та мужності, всім нам - миру та Божої ласки, сили, оптимізму та віри у перемогу.

Зі святом Соборності!

Слава Україні!

Учні 1-А класу