Новини

Благодійна допомога - ГЕНЕРАТОР

Ми завжди рухались до моделі громадсько-активної школи , адже партнерські відносини - це завжди розвиток!

Блекаут, графік відключень… стає моторошно від цих слів. Нам було дуже важко цієї зими забезпечити безперебійне функціонування школи без генератора. Це стосувалось як температурного режиму, так і харчування. До речі, в таких важких умовах команда кухарів на чолі з Лора Костянец справились на відмінно. Щоправда, доводилось розпочинати робочий день о 02:00 год ночі .

На допомогу у забезпеченні ліцею генератором прийшла Ткачук (Барановська) Леся Борисівна, яка навчалася в школі з 1991-2002 р. Наші вчителі памʼятають її старанною та відповідальною ученицею, адже закінчила школу із золотою медаллю. Далі навчалася в НУБІП (червоний диплом), закінчила ж там аспірантуру. Леся Борисівна завжди цікавилася справами школи, при кожній можливості  наносила візит до Альма-матер

Знаючи проблему, Леся Ткачук разом з чоловіком долучились до вирішення питання з генератором, звернувшись до БФ «Жіночі можливості в Україні».

А вже сьогодні ми раді вітати в стінах рідної школи нашу випускницю з прекрасною сімʼєю. Однокласниця та подруга Лесі Борисівни Антоніна Карук провела екскурсію ліцеєм , розповіла про наші проєкти та майбутні ідеї.

Найважче було запросити наших гостей до фото . «Ми хотіли зробити добру справу і зробили! Фото не потрібно!» - в один голос сказали гості.

Фото потрібне для нас, для історії, для всіх, хто Вас знає. Нам відмовити було важко

Від усієї ліцейної родини дякуємо за підтримку в цей важкий час!

Грант в сумі 100.000 грн виграно!

Цьогоріч ми вдруге брали участь в конкурсі соціальних ініціатив #ЧасдіятиУкраїно від Фонд "МХП-Громаді". Захист проєктів у фіналі відбувався в м.Ладижин. Директор ліцею Лариса Вудвуд та заступник директора Ірина Мількевич представляли інноваційний проєкт «КітчінгLAB- сучасний майданчик для досліджень та експериментів НУШ», який сприятиме якісній професійній орієнтації здобувачів освіти. Крім того, кухонну лабораторію можна використовувати на уроках ЯДС, математики, геометрії, української мови, фінансової грамотності, образотворчого мистецтва та технологічної галузі в цілому. Захист проєктів проходив в гарній дружній атмосфері, де конкурсанти спілкувались, ділились досвідом та бажали успіхів один одному.

Партнером нашого проєкту виступила ГО «Життя та розвиток громад», засвідчивши своїм внеском підтримку в такий складний час. Дякуємо Лариса Білозір за сприяння реалізації нашого проєкту, який в підсумку принесе користь Мурованокуриловецькій ТГ в частині системної профорієнтаційної роботи.

Поповнення в кабінет історії!

16 червня мав честь поспілкуватися із працівниками УІНП. Центр. В результаті зустрічі було обговорено аспекти співпраці в історичній галузі ЗЗСО Ліцей №1 смт Муровані Курилівці із Українським інститутом національної памʼяті. Дякую головному спеціалісту інституту Oleksii Servetnik за презентовану новітню історичну літературу! Єднаємось і працюємо усі разом заради ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Вручені подяки

Навчальний рік закінчився, а подяки та дипломи продовжують надходити

Цього разу обласний конкурс медіа!

Вітаємо наших талановитих учнів та їх наставників Мількевич Ірину Олегівну та Боржемську Людмилу Йосипівну

Подарунки для випускників 

Фішечкою останнього дзвінка в ліцеї є вручення подарунків на згадку випускникам від кожного класу, які готуються з особливим трепетом

Від солодощів до випаленого на дощечках лого нашого ліцею, від медалей до оберегів Одним словом - милота

Гортайте та насолоджуйтесь!

#бібліотека_інформує

Завершився навчальний рік і бібліотека ліцею відзначає лідерів серед користувачів за кількістю прочитаних книг.

 Ними стали: Розлован Ангеліна, Бездушний Владислав, Яніцький Богдан, Толпінський Давід, Домінас Катерина, Пиріг Соломія, Григораш Нікіта, Арсеньєв Кіріл, Марчук Артем, Бринзюк Максим, Погребняк Костянтин, Ліпінська Інна, Паланичко Дмитро, Самотюк Андрій, Даценко Ігор, Островська Катерина, Марецька Марія, Головчук Ольга, Овчарук Даша, Бевз Тимофій, Тимчук Марія, Липчук Даніл, Брижак Владислав, Невлад Іван, Храновська Оленсандра, Храновський Максим; Нагородняк Яна (9 клас), Голдинська Ірина (10-Б клас).

Найактивніші серед читачів – школярі молодших класів. Вони – найактивніші гості нашої бібліотеки, а книжкові уподобання у них – найрізноманітніші. Найбільше книг разом прочитали учні 1-Б класу, 2-А класу, 2-Б класу, 3-А класу, 3-Б класу.

Від дирекції ліцею учні отримали смаколики.

 Бажаємо вам, дорогі наші переможці, успіхів у навчанні і подальших зустрічей із книгою! 

Ліцеїсти відвідали  Мурованокуриловецький відділ ДРАЦС ЦМРУ МЮ м.Київ

Керівник Мізірійчук Світлана Вікторівна розповіла ліцеїстам про функції даної державної установи, особливості проведення церемонії реєстрації шлюбів, реєстрація народження та визначення походження дитини.

В дружній атмосфері Світлана Вікторівна відповідала на запитання, а їх було чимало!

Ми завжди любимо відвідувати відділ ДРАЦС, де панує дружелюбність, гарний настрій, естетика та краса! 

Неймовірний талант Олександри

Сьогодні КЗ «Мурованокуриловецький краєзнавчий музей імені Ф.Коновалюка» презентує Вам неймовірну онлайн виставку робіт юної та обдарованої дівчинки, Савіцької Олександри - яка здатна своїми картинами поділитися хорошим настроєм, та захопитися її талантом.

У картин  – різні теми, власний стиль, безліч символічних образів і знаків, вони наповнені неймовірною енергетикою, захоплюють і надихають.

Сама Олександра дуже скромна дівчинка, тому процитуємо її слова про себе:

«Я - Савіцька Олександра Юріївна. Народилася 16 листопада 2009 року в смт.Муровані Курилівці. На даний час навчаюсь в ліцеї №1 у 7-А класі. Одне з моїх найбільших захоплень – малювання. Малюючи нову картину на полотні, я отримую насолоду від створення чогось красивого, надихаюсь самим процесом. Мені подобається спостерігати емоції людей, які вперше бачуть мої картини, бо я радію, коли моя творчість піднімає людям настрій.

Ще одним моїх захопленням є музика. Я граю на саксофоні.

І мені дуже подобається декламувати вірші. Коли я декламую вірш, я переживаю усі емоції, які в ньому описані.»

Запрошуємо усіх помилуватися та насолодитися красою картин юної художниці.

Екскурсія на деревообробне підприємство

Учні 1-4 класів нашого ліцею відвідали деревообробне підприємство, що базується в Мурованих Курилівцях. Пізнавальну екскурсію провів директор виробництва Шельвінський Микола Іванович.

Етапи виготовлення топорищ , кувалд та ручок для молотків детально продемонстровано від вибору породи дерева ( підходять не всі, лише тверді породи), заготовок до фінальної шліфовки на спеціальних станках.

Також учнів ознайомили з особливостями виготовлення бесідок, альтанок, поличок та інших виробів з дерева. В майстерні нас супроводжував приємний запах акації, дуба, бука та інших порід

Вироби цього підприємства користуються попитом по всій території України , оскільки вирізняються високою якістю та гарною ціновою політикою, що приваблює оптових покупців

Микола Іванович особисто вручив кожному виріб - ручку для молотка, чим приємно здивував учнів.

Щиро вдячні директору та всім працівникам підприємства за екскурсію для десанту ліцею, чисельністю понад 130 учнів

Нагороди продовжують надходити!

Оголошено результати ІІ Всеукраїнського літературного онлайн-конкурсу знавців зарубіжної літератури «Літературний Всесвіт»

всього взяли участь 438 учасників зі всієї України

3 призових місця здобули наші ліцеїсти + 24 сертифікати за участь в цьому серйозному конкурсі

Вітаємо переможців та вчительку зарубіжної літератури Людмила Боржемська! Так тримати!


«ЛІЦЕЙ УСПІШНИХ ДІТЕЙ»

На сторінках газети "Вінниччина" підсумок 2022-2023 навчального року в частині участі здобувачів освіти нашого ліцею в конкурсах, олімпіадах, проєктах тощо.

Результати:

 1474 подано конкурсурних робіт

з яких

 382 учні стали переможцями

Вітаємо ліцеїстів, їх батьків та команду нашого закладу освіти, які успішно та результативно закінчують непростий навчальний рік.

КЗ «Мурованокуриловецький краєзнавчий музей імені Ф.Коновалюка»

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 31 травня на розважальний калейдоскоп «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» до КЗ «Мурованокуриловецький краєзнавчий музей імені Ф.Коновалюка» завітали учні 3-А класу ліцею №1 смт.Муровані Курилівці разом із вчителями Ольгою  Петрівною та Валентиною Іванівною.

Працівники музею розповіли учням про історію Міжнародного дня захисту дітей.

Учні дивилися мультфільм, виконували різні завдання, за що отримали подарунки, а в кінці всі разом заспівали патріотичну пісню.

На завершення усі діти та вчителі охоче погодилися зробити аквагрим.

Програма "Підготовка до школи"

З кожним роком програма підготовки до школи майбутніх першокласників набуває все більшої значущості для дітей та їхніх батьків . Перед вступом до 1-го класу дитина повинна мати певний багаж знань та умінь.

І це не тільки знання літер і цифр, вона має володіти початковими знаннями з природознавства, аглійської мови та інших предметів, які викладаються в перший рік навчання в НУШ.

Цьогоріч до підготовчої програми долучилось 39 майбутніх першокласників, які приходили до ліцею у вихідні дні разом з батьками.

Наша командна робота була направлена на максимально комфортну і швидку адаптацію дитини до особливостей освітнього процесу, зокрема й психологічну.

Заступник директора Ірина Мількевич формувала розклад уроків, комунікувала з батьками, залучала команду та здійснювала постійний супровід під час проведення занять.

Емоційні фото інтерактиву та відгуки батьків гортайте в каруселі. Сьогодні відбулось останнє заняття з цієї програми, а ми чекаємо 1 вересня в ліцеї на майбутніх школярів, які вже так хочуть до школи.

Мрії здійснюються

Екскурсія до майстерні з виготовлення меблів, яка знаходиться в Мурованих Курилівцях - давня мрія здобувачів освіти нашого ліцею

26 травня бажання здійснилось, ми в передчутті входимо до меблевої майстерні, яка зарекомендувала себе якістю, ексклюзивністю моделей та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Учні ліцею звикли до зручності в користуванні виробами саме цієї майстерні, оскільки вони суперфункціональні, авторсько неповторні та надійні.

Провідником в світ меблів стала харизматична власниця виробничих потужностей Елена Гресько, яка володіє мовленнєвою інтонацією у спілкуванні з дітьми та відразу заволоділа їх увагою.

Демонстрація роботи форматно-розкрійного верстата, використання свердлильних фрез та іншого обладнання побачили учні. Дізнались, що технологія виготовлення меблів поділяється на декілька етапів:

проектування, розкрою, механічної обробки заготовок, зʼєднання деталей, облицювання, складання тощо.

Це була екскурсія на одному подиху, ми в захваті від професійності вашої команди та любові до своєї справи. Дякуємо, що дозволили нам заглянути залаштунки цікавого ювелірного процесу виготовлення меблів.

Це плюс ще одна нагода пишатись нашим селищем! Ви мегакласні!

Мурованокуриловецької вогнеборці 23 ДПРЧ ГУ ДСНС України 

у Вінницькій області

Дуже багато уваги приділяють працівники 23 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Вінницькій області учням громади, адже здійснюється систематична робота з безпеки життєдіяльності, показові заняття з використанням спецавтомобілів та засобів пожежогасіння, уроки безпеки та ін.

Нещодавно наша частина отримала два нових пожежних автомобіля, а ліцеїсти відразу завітали на екскурсію.

Ліцеїсти завітали до МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОГО ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. КИЇВ)

Привітні працівники служби пояснили учням, що державний виконавець є представником влади і здійснює примусове виконання судових рішень та рішень інших органів, щодо стягнення заборгованості з боржників на користь держави або фізичних та юридичних осіб, вселення та виселення осіб з квартир та приміщень, стягнення аліментів.

Наступна зупинка Центр надання адміністративних послуг Мурованокуриловецької селищної ради. Приємно вразила відкритість, доброзичлива атмосфера та професіоналізм працівників ЦНАПу. Директор центру Володимир Мороз ознайомив здобувачів освіти з режимом роботи, переліком послуг, можливостями доступу до інформації та ін.

Не менш цікаво ліцеїстам детально роз’яснили специфіку роботи Казначейства і механізм автоматизованих процесів фінансових операцій в Управлінні державної казначейської служби України, яке розміщене в смт Муровані Курилівці.

Дякуємо всім керівникам та працівникам установ, які прийняли ліцеїстів на екскурсії!

Екскурсія до відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради

Вперше ліцеїсти відвідали головний орган управління освітою нашої громади. Володимир Богацький детально розповів про здійснення реалізації державної політики у сфері освіти та загального керівництва закладами освіти Мурованокуриловецької ТГ.

Головний бухгалтер відділу освіти Ольга Рудницька детально ознайомила з фінансовою частиною роботи, відповідала на запитання допитливих учнів.

В кожному кабінеті працівниками здійснюється великий обсяг роботи: тендерні закупівлі, робота з програмами для обліку в бюджетних установах, здійснення економічної діяльності, нарахування заробітних плат, підготовка платіжних рахунків та багато іншої важливої роботи для функціонування закладів освіти.

Ліцеїстам цікаво було все! Від норм харчування до аналізу руху фінансових коштів, де побачили поступлення платежів на спецрахунки за кожен день.

Дякуємо за цікаву екскурсію!

Мурованокуриловецьке відділення ОДПІ

Начальник Мурованокуриловецького відділення Могилів-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Вінницькій області О.В. Ліщина провів екскурсію для учнів 10-х класів нашого ліцею. Установа змінила місце розташування та залишилась незмінною в своїх принципах роботи. Олег Володимирович акцентував увагу на важливості виховання податкової культури у платників податків та встановлення з ними партнерських відносин.

Привітні працівники податкової інспекції розповідали про особливості своїх напрямків роботи в частині адміністрування податків та зборів, єдиного внеску, контролю за надходженням до бюджету податків, зборів та інших платежів.

Ліцеїсти вдячні фахівцям Мурованокуриловецького відділення ОДПІ за можливість розширити свій світогляд щодо ролі податків і податкової служби у формуванні та управлінні фінансами.

Майстерня світового рівня!

Швейне підприємство, що розміщене в центрі Мурованих Курилівців приємно вразило з перших хвилин екскурсії, зокрема і сучасним компʼютеризованим обладнанням, яке завезено з іншого материка.

Професійні фахівці виконують роботу в комфортних умовах, виготовляють продукцію високого рівня якості та конкурентноздатності на світовому ринку. Вироби підприємства продаються на інтернет-платформі Amazon.com та інших майданчиках США та світу. Ольга Дяк, професіонал своєї справи, детально розповіла про кожен етап виготовлення метелика, продемонструвавши роботу спеціалізованого обладнання. Кожна секційна кімната має своє призначення від крою тканини до унікального брендового пакування.

Які ж щасливі були учні, отримавши в презент краватки-метелики.

Дякуємо Олександру Лунько  за сприяння в організації пізнавальної екскурсії

Екскурсія до сервісного центру 

ГУ ПФУ у Вінницької області (ВОГ №13)

Сьогодні відбулась професіографічна екскурсія учнів нашого ліцею до сервісного центру ГУ ПФУ у Вінницької області (ВОГ №13) з метою розширення знань про функціональність діяльністі фонду.

Керівник центру в Мурованих Курилівцях Реморова Т.С. провела екскурс структурними підрозділами установи, де наочно ознайомила ліцеїстів з напрямами роботи та послугами, які надаються відвідувачам в сервісному центрі. Тетяна Семенівна досить швидко знайшла спільну мову з учнями, відповідала на численні запитання, а екскурсія кабінетами ще більше розкрила багатогранність роботи відділу обслуговування громадян: консультації громадян з питань пенсійного законодавства, призначення та перерахунок пенсій, переведення пенсійних виплат за новим місцем проживання, видача довідок про перебування на обліку, розгляд звернень громадян та багато інших послуг.

Ліцеїсти ще довго не хотіли покидати стіни затишного сервісного центру. Особливо приємно було бачити щасливі та горді очі учнів, чиї батьки працюють саме у ВОГ №13.

Дякуємо Тетяні Семенівні за теплий прийом, захоплюючу екскурсію та детальну розповідь про світ професії працівника Пенсійного фонду України.

Екскурсія до села Рівне

Сьогодні здобувачі освіти нашого ліцею відвідали Рівненський старостинський округ. Староста Чуплакова Н.М. з директором ліцею Сауляк Н.І. зустріли нас на дбайливо доглянутій території Будинку культури. Надія Миколаївна радо ділилась успіхами та досягненнями свого округу, сьогоденням життя сіл, планами на майбутнє. Далі Ніна Іванівна привітала гостей та запросила до трьох кращих локацій округу: народознавчий музей, ліцей та парк відпочинку.

МУЗЕЙ

Приємно вразило відтворення української хати різних часових проміжків. Кожна кімната наповнена експозиціями, відповідно до обрядів та традицій українського народу, піч, глиняний посуд і навіть глиняна підлога. Наскільки цікаво та захопливо розповідали вчителі ліцею, що в повітрі відчувався дух тих часів, а в учнів все більше і більше зʼявлялось бажання дізнаватись історію кожного експоната. Відчувається масштабна проведена робота по наповненню музею!

ЛІЦЕЙ

Найновіша школа нашої громади, стильно оформлена, простора, супер чиста та затишна. Педагогічний колектив провів надзвичайно цікаву екскурсію класами та кабінетами закладу. Кожен новий метр коридору містить своє ідейне наповнення із влучно підібраними малюнками та кольорами. Ніна Іванівна постійно супроводжувала нас та відповідала на питання допитливих дітей. Ми відвідали декілька уроків, познайомились з учнями ліцею, які почувались досить вільно, відкриті до спілкування та розповідали про свою школу, якою пишаються!

ПАРК ВІДПОЧИНКУ

Староста Надія Миколаївна провела дуже цікаву екскурсію з історичними відомостями та виховним моментом. Збереження всього, що робиться для людей є дуже важливим.

-«Перед тим як псувати майно, потрібно сто разів подумати та цінувати чужу працю» - звернулась до присутніх Чуплакова Н.М.

Чисте повітря, спокійна атмосфера паркової зони, ігрові майданчики, волейбольна площадка та підготовлене поле для футбольної зони - все вражає. Помітна рука господині, яка дбає про свій округ 24/7. Облаштувати парк вдалось за допомогою грантових проектів.

Бажаємо Рівненському старостинському округу розвиватись і надалі. Ви чудові та привітні люди, до яких хочеться приїжджати в гості та споглядати красу, яку робите для людей! Дякуємо за теплий прийом, приділений час та позитивні емоції!

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») 

В обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяли участь дві команди нашого ліцею. Середню вікову групу підготував педагог-організатор Цихончук М.В., старшу - вчитель ЗУ Пастух В.Б.

Це був наш перший досвід очного змагання такого рівня. Всі учасники команд були патріотично налаштовані, демонстрували відмінну підготовку, пройшли гарт та отримали розуміння військової справи.

Дякуємо директору КЗ «Мурованокуриловецький БТ» Євчук К.Е. за методичний супровід, максимальне сприяння в екіпіровці, спорядженні та всебічній підтримці. Щиро вдячні методисту БТ Ярмак Діані.

Вивчали споживчу етику в Coop Lider

Сьогодні здобувачі освіти нашого ліцею розширили освітній простір за межами закладу, відвідавши супермаркет “Lider”, вул.Соборна 156.

Директор Яна Білохатнюк змістовно та надзвичайно цікаво розповідала про функціонування великого магазину самообслуговування, яким керує та розвиває.

Велику увагу було приділено товарному сусідству на полицях маркету та в складських приміщеннях. Учні дізнались про взаємний вплив груп товарів, використання їх грамотного компонування для заощадження часу покупців та комфортного шопінгу, особливості створення планограм і детального аналізу асортименту магазину.

Біля кожної локації Яна Вікторівна звертала увагу ліцеїстів на правила контролю за строками придатності з боку персоналу маркету та важливість перевірки з боку покупця. Діти із задоволенням переглянули дати виготовлення різних товарів та терміни придатності, зафіксувавши модель поведінки, яку неодмінно використовуватимуть в житті.

Варто відзначити максимальну автоматизацію супермаркету, активний розвиток та орієнтацію на покупця Мурованокуриловецького ритейлера - Coop Lider

Щиро вдячні за теплий прийом, приділений час та солодкий презент (морозиво) для ліцеїстів! Розвитку, потоку клієнтів, лідерських позицій та товарів високої якості!

З Днем вишиванки, Україно!

Кожна вишиванка - особлива.

Це оберіг, що буяє кольорами та символами, які несуть в собі невичерпну енергію та цілющу силу!

Одягайте вишиванку!

Вишиванка нас єднає!

Всеукраїнському конкурсі-грі PUZZLE

В 2022 році здобувачі освіти нашого ліцею взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі-грі PUZZLE

Через повномасштабне вторгнення рф, лише навесні 2023 року надійшли нагороди знавцям англійської мови

І місце (first diploma)- Ведерников Богдан, 5-А кл

Participation certificate - Ганущак Леся, Семенюк Альона, 5-А кл

Вітаємо переможців та їх вчителя англійської мови Євгенію Бричанську

Перемога!

Лебідь Катерина, учениця 10-Б класу, стала лауреатом 1 премії у VІІ Міжнародному Багатожанровому двотуровому Фестивалі-конкурсі Мистецтва у інструментальному жанрі "Фортепіано"  за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України  та Міністерства освіти і науки України

Учні ліцею вітають своїх матусь з Днем матері!

Бажаємо  міцного здоров'я, любові, тепла, радості, гарного настрою. Дякуємо  за  ніжність, турботу і  підтримку. 

Ви добрі, лагідні, милі, мудрі матусі й найкращі  на світі. 

Ми Вас  дуже любимо!

Знову перемога!

Вагалюк Антон, учень 8-б класу та Добровольський Богдан, учень 9 класу стали переможцями обласних виставок-конкурсів Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді

Вітаємо ліцеїстів та вчителя трудового навчання Роман Добровольський!

Старання&майстерність = <3

Вітаємо переможців конкурсу малюнка ВДПУ ім.Коцюбинського «Сучасний вчитель очима дітей»

Так тримати, ліцеїсти!

Ще один "Клас безпеки" 

відкрили на Вінниччині

Перший безпековий простір з’явився в Мурованокуриловецькій громаді на базі ліцею №1.

Справжня форма рятувальників, цікаві конкурси, поважні гості, пізнавальні та солодкі подарунки очікували на перших відвідувачів безпекового простору. Його, за всіма вимогами підготували до відкриття педагоги навчального закладу за підтримки місцевої влади та надзвичайників.

Перший урок провели для учнів 4-го класу справжні рятувальники. Під час якого, вчитель разом із дітками провів інтерактивну гру на тему мінної безпеки. Звісно, що не обійшли й інші питання безпеки життєдіяльності, їм відвели окреме місце на спеціальних тематичних локаціях в безпековому просторі. Тут є і цивільний захист, пожежна та мінна безпека, домедична допомога, питання техногенної безпеки, а також куточок правил дорожнього руху.

Позитивні емоції дітей, отримані знання з безпеки життєдіяльності – це те, до чого прагнуть рятувальники в превентивній роботі з підростаючим поколінням. І, цього разу, ДСНС-ники вкотре переконалися, що майбутнє вінницьких дітей у надійних руках. Адже питання безпеки є прерогативою на сьогодні. Відкриття Класів безпеки – тому підтвердження.

Парад перемог продовжується!

Вітаємо Вознюк Софію та Людмила Боржемська!

Україна і Європа 

починаються з Тебе. 

Ти - частина 

Європейської спільноти!

Дотримуйся європейських цінностей!

Квіти Перемоги

Висаджені восени цибулини квітів Перемоги з Нідерландів в рамках проекту Flowers4School сьогодні зацвіли та прикрашають подвірʼя ЗЗСО "Ліцей 1 смт Муровані Курилівці" 

«День пам'яті та примирення. Друга світова війна» 

8 травня, багато людей у світі прикріплюють на свій одяг квітку червоного маку. Саме мак є символом Дня пам'яті і примирення. Учні 4 - б класу власноруч виготовили символічну квітку, та поринули у минуле, знайомлячись з історією 2 світової війни.

Низький уклін всім, хто тяжкою  працею наближав довгоочікуваний день визволення України від  фашистських загарбників.

День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого.

Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді, шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!

"Сірниками грався - біди набрався"  Твоя безпека залежить від твоєї поведінки.

Привчаємо дітей дбати про власну безпеку, формуємо уявлення про причини виникнення пожежі, відпрацьовуємо навички правильної поведінки під час пожежі.

Ліцей №1 в газеті "Вінниччина"


Коли журналіст Газета "Вінниччина" Віктор Зеленюк поцікавився еколого-просвітницькою роботою в нашому ліцеї, ми з радістю розповіли про цей напрямок.

Вчитель хімії Черватюк Ж.П. є флагманом в розвитку екологічної компетентності здобувачів освіти. Сучасність екопроєктів Жанни Петрівни викликає захоплення учнів ліцею.

Класні керівники Головатюк А.Б., Карук А.В. та Ліщинська Л.Л. спілкуючись із Віктором Зелюнюком, жартували, що нам не вистачить однієї сторінки газети, щоб висвітлити масштабну еколого-просвітницьку роботу всіх наших колег.

Герої за кадром

В нашому ліцеї зовсім нещодавно зʼявився новий колега Микола Вікторович Цихончук.

День його приходу співпав з днем початку роботи над створенням класу безпеки.

Микола Вікторович не лише запропонував своє бачення реалізації цього проекту, а й власноруч виконав один з пунктів - сучасний ремонт, що не містить елементів радянської епохи. Результат вражає (див.фото)

Допомогли реалізувати європейський стиль робітник з обслуговування приміщень Самохвал Сергій Петрович та електромонтер Паскал Володимир Петрович.

Люди, які вкладають фізичний труд, як правило, залишаються за кадром. Ми відновимо справедливість і разом з ідейними натхненниками вказуватимемо тих, хто виконував роботи власними руками.

P.S. Миколу Вікторовича відразу полюбили наші учні, з якими зараз проходить підготовка до військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Бажаємо перемоги команді ліцею в обласному етапі!

P.P.S. Форми пожежника, шлеми та інше обладнання подарували Євгеній Деркач та Сергій Грабчак! Безмежно вдячні!

«Сучасний вчитель очима дітей»


В ліцеї №1 відбувся конкурс дитячих малюнків «Сучасний вчитель очима дітей».

Ліцеїсти представили своє оригінальне і водночас цікаве бачення сучасного вчителя. На думку дітей, це має бути цікава, добра, кмітлива, турботлива та модна людина, яка володіє різними сучасними гаджетами.

Організаторами конкурсу є освітній хаб «NotBox» та Кафедра педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами ВДПУ ім. М. Коцюбинського

Учні 6-А класу зробили добру справу під назвою «Відкуси шматочок щастя»


Цим організатори хотіли підняти настрій ліцеїстам та вчителям та подарувати їм корисний продукт

Врятуймо Мовоньку від злого чаклуна Лихослова

Захоплююча вікторина, пізнавальний диктант, командні змагання , театралізація фразеологізмів  , святковий випуск газети "Мова- наша сила" , пошук скарбів рідного слова стали сходинками для визначення переможців-знавців рідної мови

Учні 4-А класу

Міжнародний день рідної мови

Учні 5-Б класу на уроці створювали хмаринки слів-епітетів про нашу рідну, милозвучну, українську мову 
Поспішайте робити добро!

Доброта і милосердя – це прояв всього хорошого, що є в кожній людині і зароджується в кожному з нас ще з ранніх років життя.

Поспішайте творити добро

Учні 1-А класу

Флешмоб на підтримку тризуба, малого герба України

Учні 4-А класу шукали в приміщені предмети з зображенням Герба України

День Героїв Небесної Сотні


20 лютого 2023 року, на запрошення адміністрації ЗЗСО Ліцей №1 смт Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області, для старшокласників було проведено інформаційно-просвітницьку бесіду до Дня Героїв Небесної сотні.

Співробітник УІНП Олексій Серветнік зазнайомив учнів з передумовами, основними етапами Революції Гідності, розстрілами Небесної сотні, меморіалізацію пам'яті про загиблих Героїв та подій Революції.

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

#Небесна_сотня_перші_Герої_російсько_української_війни

Як в тебе з інтуіцією та логікою?

Бо якщо добре, то в нас для тебе є дещо цікаве! 

Потренуй свій мозок, відгадай загадку

P.S.S. Брати участь можуть як діти, так і дорослі

Тримаємо освітній фронт в укритті

Вентиляцію встановлено

За підтримки благодійного Фонд "МХП-Громаді" в ліцеї реалізовано проєкт «Якісна вентиляція - здоровий мікроклімат в укритті» в рамках п’ятирічної соціальної програми «Час діяти, Україно!».

67 869 грн вклад фонду та 29 483 грн співфінансування Мурованокуриловецької ТГ.

Це сучасний метод забезпечення постійного та ефективного перебігу чистого повітря в укритті, який зберігає здоров’я учнів під час повітряних тривог. 20 січня з представником фонду, менеджером із соціальних проектів БО БФ «МХП - Громаді» Оксаною Гоменюк було випробувано обладнання в дії, що значно покращило якість повітря для 390 учнів ліцею, які на той час перебували в бомбосховищі під час повітряної тривоги.

А вже після Перемоги у війні система вентиляції дозволить обладнати ці підвальні приміщення під потреби нашого ліцею: спортивні зали, ігрові кімнати, танцювальну студію.

Цьому проєкту сприяла народний депутат України Лариса Білозір, яка завжди допомагає нашій громаді в реалізації цікавих, сучасних та вкрай необхідних проєктів.

#ЧасДіятиУкраїно! #Нашдепутатвдії

Фотовиставка «Україна - це ми!»

Саме в єдності дій та соборності душ ми є величною державою!

З Днем соборності України!


Заболотчук Влад, учень 3-А класу

Зичимо незламної волі, твердого духу та миру всім нам! Згуртовуючись разом на вимогу сьогоденних викликів, 

ми плекаємо щасливе та успішне майбутнє 

нашої української держави!

З Днем соборності України!

Учні 1-А класу

Фотовиставка «Україна - це ми!»

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Нашим славним українським воїнам бажаємо терпіння, наснаги, витримки та мужності, всім нам - миру та Божої ласки, сили, оптимізму та віри у перемогу.

Зі святом Соборності!

Слава Україні!

Учні 1-А класу