ЗА ОЦІНКОЮ - В ОНЛАЙН «Система Око» - нововведення в ліцеї

Дата публікації допису: Jan 21, 2020 10:54:31 AM

З початком другого семестру в ЗЗСО "Мурованокуриловецька школа-ліцей #1" в тестовому режимі розпочинає роботу зручний та сучасний електронний сервіс «ОКо-Школа у смартфоні». Це забезпечить зручне відображення оцінок, які отримав учень, а також повне інформування з пропусків занять та домашнього завдання. Електронний журнал доступний онлайн для перегляду учнями та їх батьками з будь якої точки світу, використовуючи звичайний смартфон, планшет, ноутбук чи комп‘ютер.

Вчителі мають доступ до даних про усіх учнів, батьки лише про своїх дітей, учні лише про себе. На підготовчому етапі вчителі та батьки отримали індивідуальні логіни/ідентифікатори для входу в Систему ОКо.Варто зазначити, що електронні журнали не лише новомодний спосіб відображення оцінок, а є потужним засобом підвищення успішності і рівня освіти, як в цілому, так і на рівні школи.

Куратор проекту Мількевич Ірина Олегівна, педагог-організатор ліцею, протягом наступного тижня проведе навчання з учнями щодо особливостей використання даного сервісу.

Робимо сміливий крок вперед в розвитку нашого ліцею!

P.S. Дякуємо Павлина Страпачук за підтримку проекту.

Окреме спасибі розробникам Системи ОКо за цікавий та зручний сервіс.