Що ж собою являє технологія G Suite Education  ?

Дата публікації допису: Mar 19, 2020 12:32:14 PM

Google classroom – це освітній інструмент, який запрацював у тестовому режимі ще у травні 2014 року, а відтепер він доступний для користувачів усього світу. 

Служба дозволяє легко оранізовувати в електронній формі навчальний процес, створювати та перевіряти завдання, тощо. Усі дані автоматично структуруються у папки на диску Google. Учням надається доступ до окремих сторінок, де вони можуть бачити, приміром, нові завдання - загальні , чи індивідуальні і одразу ж братись за їх виконання, можу в реальному часі коментувати їх виконання, а після завершення учнями робіт перевірити і виставити оцінки. Окрім того, маю можливість розсилати повідомлення учням або групі учнів та розпочинати обговорення певних питань, а школярі мають можливість відповідати на запитання та обмінюватися навчальними матеріалами.

Щодо роботи з фотознімками, слід зазначити, учні можуть їх робити прямо зі сторінки, яка містить завдання. Найчастіше дану функцію використовую під час проведення певних дослідів або якщо слід продемонструвати певний графік, розроблений за допомогою офісної програми, або малюнок створений у будь-якому графічному редакторі. Наявна можливість імпортування фото та відео, як результату практичної діяльності учня. Цінним є те, що Google – клас надає можливості прикріплювати зображення PDF-файлів та веб-сторіки інтернет – ресурсів, створені схеми , графіки, таблиці до завдань. В даній прогамі можна працювати в режимі офлайн, тобто при відсутності Інтернету, адже вся інформація автоматично кеширується кожного разу, коли є доступ до глобальної мережі Інтернет.